Spotkanie dla miast i gmin inauguracją Be Pro Club

Dnia 26.01.2021 r. o godz. 13:00 Fundacja Pro NGO organizuje spotkanie dedykowane przedstawicielom Gmin i Miast, podczas którego zostaną poruszone kwestie związane ze współpracą jednostek samorządowych z firmami i korporacjami oraz jak prowadzić efektywne działania na linii Urząd – NGO. 

To szansa na rozwój, pozyskanie wiedzy na temat funkcjonowania środowiska korporacyjnego, a także poznania sposobów na zareklamowanie Gminy oraz prezentację jej atutów.

Prelegentami spotkania będą: Jasiek Mela – podróżnik, społecznik i mówca motywacyjny, Bartosz Lipszyc – Wicedyrektor Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski oraz Grzegorz Ludwin – Prezes Fundacji Pro NGO, wspiera firmy w tworzeniu akcji i projektów z obszaru CSR, Employer Brandingu i wizerunku.

Działania podjęte przez Fundację bazują na wiedzy i doświadczeniu oraz odpowiadają na potrzeby, które zostały zbadane podczas Kongresu Pro NGO i przedstawione w Raporcie podsumowującym to wydarzenie. W ramach proponowanych przez nas działań omówimy gotowe rozwiązania m.in. Klub Odpowiedzialnych Gmin, które umożliwią Gminie zaprezentować się i wybrzmieć w środowisku biznesowym, a także zwiększyć potencjał NGO oraz upowszechnić ideę wolontariatu i propagowanie aktywności społecznej lokalnej społeczności.

Link do Raportu podsumowującego Kongres Pro NGO 2020.

Ponadto podczas spotkania zainaugurowany zostanie nowy projekt Fundacji Pro NGO, którego odbiorcami są lokalne kluby sportowe. To przecież one umożliwiają rozwój kultury fizycznej, integrację oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru dzieci i młodzieży.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy Wójtów, Burmistrzów oraz Prezydentów Miast. Podczas webinaru zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureat otrzyma szansę na ogólnopolską promocję pośród firm i korporacji. Ponadto przedstawiciel zwycięskiej Gminy bądź Miasta zostanie zaproszony do uczestnictwa w Kongresie Pro NGO 2021 w roli eksperta.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu.

Bezpłatna rejestracja: https://prongo.clickmeeting.com/533564135/register

Spotkanie dla miast i gmin inauguracją Be Pro Club
Przewiń do góry