UKS AP 21 Chrzanów dołącza do BPC!

UKS 21 AP Chrzanów to Klub rozwijany przez Pawła Smółkę – licencjonowanego trenera UEFA A, współzałożyciela akademii. Aktualnie w Klubie szkolonych jest osiem grup w roczniku od 2015 do 2008, zrzeszając tym samym 142 piłkarzy.

Priorytetem Akademii jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży na terenie powiatu, wychowywanie przez kulturę fizyczną i sport oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. UKS AP21 Chrzanów wraz z rodzicami dzieci zrzeszonych w akademii wierzy, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć najlepsze warunki do rozwoju i wychowania przez sport dzieci i młodzieży w Powiecie Chrzanowskim.

Gwarantem Naszej jakości szkolenia jest przyznana Złota Gwiazdka w Programie Certyfikacji PZPN. Do tej pory Nasi podopieczni brali liczny udział w wielu turniejach rangi ogólnopolskiej, międzynarodowej oraz reprezentowali kadrę młodzieżową małopolski.

Nasze sukcesy:

  • II miejsce w Małopolskiej Lidze Młodzika D2
  • II miejsce w Finale Wojewódzkim XVIII edycji ,,Z podwórka na stadion o Puchar– Tymbarku” U-10
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim XIX edycji ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” U-8
  • I miejsce w Krakowskim Festiwalu Piłkarskim o puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Organizujemy liczne wydarzenia sportowe, turnieje oraz nawiązujemy współpracę z innymi klubami oraz podmiotami, wnosząc wysoki poziom w struktury sportowe oraz administracyjne. Naszą domeną jest otwartość na dialog oraz współpracę, która owocuje sukcesywnym rozwojem UKS 21 AP Chrzanów.

„Jesteśmy dumni z tego, że jako AP21 dołączamy do Be Pro Club, starając się zapewnić naszemu klubowi stały rozwój, dywersyfikację przychodów oraz poszerzenie kontaktów w środowisku biznesowo-sportowym.” – mówi Paweł Smółka, założyciel oraz koordynator UKS AP 21 Chrzanów.

Więcej informacji:

UKS AP 21 Chrzanów dołącza do BPC!
Przewiń do góry