WLKS Krakus Swoszowice

Co łączy sport, zajęcia artystyczne, catering, obozy oraz piknik? Te wszystkie aktywności spotkacie w WLKS Krakus Swoszowice.


Prezentujemy wyjątkowy Klub Sportowy, który w swojej najnowszej historii pozyskał na rozwój 7 milionów złotych. Dzięki tym środkom udało się m.in. oświetlić dwa boiska, postawić trybuny i nowe ogrodzenie, przeprowadzić remont płyty głównej boiska, wyremontować jeden budynek oraz wykończyć i zakupić sprzęt do drugiego, stanowiącego bazę hotelowo-szkoleniowo-administracyjną obiektu.


Dzięki tej aktywności Klub posiada bogatą bazę szkoleniową, umożliwiającą realizację obozów, spotkań czy wydarzeń firmowych wraz z noclegiem. Wykorzystując ten potencjał, pozyskuje środki na dalszy rozwój i inwestycje, dbając o maksymalną ekspozycję potencjału.Sekcja sportowa również przoduje. W Klubie działa 13 grup piłkarskich, trenujących łącznie 250 osób w każdym przedziale wiekowym. Aktualnie największymi sukcesami jest uczestnictwo naszych wychowanków w piłce seniorskiej na poziomie A klasy. Młodzież prowadzi rozgrywki na poziomie od IV do I ligi włącznie, zajmując wysokie lokaty w ligach oraz turniejach.


„Rozwijając klub sportowy trzeba patrzeć długofalowo. Pozyskanie środków nie zajęło tygodnia czy kilku miesięcy, lecz kilka lat, podczas których odbyły się liczne spotkania, nawiązanie znajomości czy też ofertowanie potencjalnych partnerów. Chętnie angażujemy się w innowacyjne projekty, które dają szansę na rozwój i okazję do nawiązania szerszej współpracy. Dzięki takiemu podejściu, widzimy perspektywę rozwoju oraz możliwość wykorzystania w 100% potencjału jakim dysponuje nasz Klub”. – mówi Zbigniew Biłka, Członek Zarządu WLKS Krakus Swoszowice

Poznaj bliżej WLKS Krakus Swoszowice:

WLKS Krakus Swoszowice
Przewiń do góry